B2B


Autumn Coffee Roasters to przedstawiciel nowej jakości współpracy B2B na krajowym rynku kawy specialty. Naszą misją jest upowszechnianie kawy wysokiej jakości, w taki sposób, aby z naszych kaw czerpał przyjemność każdy, kto po nie sięgnie; nie ważne czy będzie ją pił w domu, kawiarni, czy biurze.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie kawa specialty ma swoje znaczenie. Co za tym idzie? Nasza szeroka oferta kursów Coffee Skills Program oraz konsultacji dla kawiarni i palarni, zaangażowanie w wielopłaszczyznową współpracę z firm produkującymi i dystrybuującymi sprzęty niezbędne w każdym miejscu, w którym pije się kawę, doświadczenie w organizacji wydarzeń kawowych, projektowaniu palarni kaw, kawiarni i sal szkoleniowych, opracowywania menu i receptur. Dla nas nie ma zadań niemożliwych.

Na kawy w hurtowych ilościach, do używania w kawiarni, hotelu, biurze, restauracji lub dalszej odsprzedaży w sklepie internetowym, oferujemy w bardzo atrakcyjnych rabatach. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami - zapoznasz się z naszymi warunkami współpracy i założymy Ci konto na naszej stronie z przypisanymi rabatami. Będziesz mógł skorzystać z dostępu do kaw wysokiej jakości, bez wiązania się długotrwałymi umowami. 

Jeśli chcesz założyć lub zmodernizować swój kawowy biznes, zgłoś się do nas. Wesprzemy Cię doświadczeniem na każdym etapie - od fazy koncepcyjnej, projektowej, wyposażenia w sprzęty typu ekspresy, młynki, piece do palenia kawy, systemy filtracji wodnej itp., rekrutację i szkolenie załogi, komponowanie receptur, aż po otwarcie. Pierwsze spotkanie, zawsze bezpłatne. 

A może planujesz promowanie swojej marki, także marki osobistej, poprzez kawę? Wraz z współpracującymi z nami grafikami i fotografami, opracujemy dla Ciebie nowy brand kawy, który pomoże Ci zwiększyć przychody lub rozpromować Twój projekt.

Być może chciałbyś wejść w świat kawy w nieszablonowy sposób? Proponujemy nasz innowacyjny system Green/Roasted, sposób na otrzymywanie dochodu pasywnego z inwestycji w segment kawy specialty.

Skontaktuj się z nami, znajdziemy rozwiązanie i produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

contact@acr.coffee

512-766-333

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl