EDUKACJA


Coffee Skills Program to program edukacyjny Specialty Coffee Association, który zapewni Ci niezbędną wiedzę na każdym poziomie Twojej kawowej kariery.

Moduł Introduction to Coffee i poziomy Foundation 5 modułów są w sam raz dla początkujących, którzy dopiero zaczynają zdobywać i pogłębiać wiedzę o kawie: o jej sensoryce, procesach parzenia, baristyce, zielonym ziarnie i paleniu kawy.

Poziom Intermediate to prawdziwy test dla średniozaawansowanych pracowników i współtwórców rynku kawy, a poziomy Professional przewidziane zostały dla ekspertów w danej dziedzinie.

Kursy Coffee Skills Program prowadzą Autoryzowani Trenerzy SCA, jednym z nich jest Krzysztof Blinkiewicz, współtwórca Autumn Coffee Roasters.

Zapraszamy na kursy do Płocka, a także zachęcamy do kontaktu w sprawie organizowania kursów Coffee Skills Program w siedzibie Twojej firmy.

Czy wiesz że...?

• Kursy Coffee Skills Program kończą się egzaminami (praktycznym i teoretycznym, Introduction to Coffee - tylko teoretycznym). Zdanie egzaminu poświadcza Specialty Coffee Association wydaniem certyfikatu.
• W zależności od modułu trwają od jednego do trzech dni. Odbywają się w sali spełniającej standaryzowane warunki, a kursanci mają dostęp do ściśle określonego sprzętu, kaw i akcesoriów, aby zapewnić odpowiednio wysoki poziom kursu.
• Certyfikaty Coffee Skills Program są tolerowane na całym świecie, są przydatne np. w poszukiwaniu lepszej pracy, rozpoczęciu i rozwijaniu własnego biznesu. A przede wszystkim - zdobyta podczas kursów wiedza i doświadczenie procentują w codziennej pracy z kawą.
• Dowiedz się więcej o Coffee Skills Program na stronie Specialty Coffee Association.
• Program kursów z Krzysztofem Blinkiewiczem znajdziesz m.in. na stronie sca.coffee w Kalendarzu Kursów oraz na FB Autumn Coffee Roasters.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami skontaktuj się z nami przez zakładkę Kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl