IDEA


Autumn Coffee Roasters.

Autorski projekt Magdaleny Chylińskiej i Krzysztofa Blinkiewicza. Palarnia kawy specialty, sala szkoleniowa oraz laboratorium.

Chcemy, aby nasze kawy miały unikalny smak i aromat, oddający specyficzne uwarunkowania plantacji i odmiany botanicznej.

Członkowie Specialty Coffee Association, aktywnie biorący udział w upowszechnianiu jego misji poprzez prowadzenie kursów Coffee Skills Program, organizowanie i sędziowanie mistrzostw kawowych.

Magdalena Chylińska

Szefowa. Prowadzi bieżącą działalność Autumn Coffee Roasters, zaopiekuje się Waszymi zamówieniami, zadba o idealny wygląd każdej paczki naszych kaw i naszą obecność w internecie i targach. Wspiera dobór kaw i kontrolę jakości, dzięki doświadczeniu w modułach Green Coffee i Sensory Skills w ramach Coffee Skills Program oraz w sędziowaniu zawodów krajowych. Z wyczuciem zaproponuje Ci produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Jej miły głos i wielkie serce do kawy, na pewno przypadnie Ci do gustu na początku współpracy z Autumn Coffee Roasters.

Krzysztof Blinkiewicz

Trener, sędzia, roaster. Authorized SCA Trainer w modułach Green Coffee, Sensory Skills, Brewing oraz Introduction to Coffee, shadow Koordynatora Edukacji w polskim SCA, członek Education & Research Committee w ramach Coffee Roasters Guild, sędzia zawodów krajowych i zagranicznych. Odpowiedzialny za wszelkie wypały kaw w Autumn Coffee Roasters i kontrolę jakości. Twierdzi, że specialty oznacza jakość bez kompromisów. Jeśli zadasz mu pytanie na temat kawy, usiądź wygodnie, bo odpowiedź będzie długa i wyczerpująca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl